Discord Adresimize Katılın
Discord Adresimize Katılın
Sayfamızın Sponsoru CAPE DAVIS'e Teşekkürler

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uni-forum.net Online Kazanç Sistemi // Konu Aç Para Kazan
#1
Bilginin ücretsiz şekilde dağıtılmasını amaçlayan uni-forum.net forumumuzdaki yeni uygulamalarımızdan biri olan online kazanç sistemini anlattığımız bu yazıda, üniversite öğrencilerinin evde oturarak çıkmış sınav sorularını veya ders notlarını paylaşarak para kazandığı bir sistemi yürürlüğe koymaktayız.

Bu sistemde internetten para kazanabilmek için tek yapmanız gereken şey, elinizde olan sınav sorularını veya ders notlarını forum kurallarına uygun şekilde paylaşarak her paylaştığınız konu başına kazanç sağlayacaksınız. Kazanç Oranları aşağıdaki şekildedir;

Staj Defterleri Bölümünde konu başına 7 TL
Çıkmış Sınav Soruları Bölümündekonu başına 3 TL
Ders Notları Bölümünde konu başına 1 TL
Çalışma Soruları Bölümünde konu başına 1 TL

[Resim: attachment.php?aid=920]

Çıkmış Sorular Paylaşım Kurallarına ulaşmak için tıklayınız.
Ders Notu Paylaşım Kurallarına ulaşmak için tıklayınız.

Konunuzu açtıktan sonra, açmış olduğunuz konunun kurallara uygunluğu adminler tarafından kontrol edilecek ve onaylanması halinde kazanç miktarı profilinizdeki kazanç hanesine eklenecektir. Eğer açmış olduğunuz konu adminler tarafından kurallara uygun olmadığı görülürse size özel mesaj ve mail yoluyla nerede hata yaptığınız hakkında bilgilendirme yapılacak. Dolayısıyla hata yaptığınız yerleri düzelterek konunuzu tekrar onaylamaya gönderebilirsiniz.

Bu sistem sayesinde minimum para çekme limiti 20TL'ye ulaştığınızda para çekim talebi oluşturmak için adminlerle iletişime geçerek para çekim talebi oluşturmalısınız.

Sistem şuanda test aşamasında olduğundan dolayı çıkabilecek aksaklıklardan ve gecikmelerden dolayı şimdiden özür dileriz.


Eklenti Dosyaları Tırnak(lar)
   
Bul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  FORUM KURALLARI uni-forum 0 4,700 07-10-2018, 02:30 PM
Son Mesaj: uni-forumBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi