Discord Adresimize Katılın
Discord Adresimize Katılın
Sayfamızın Sponsoru CAPE DAVIS'e Teşekkürler

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Ayarları Hakkında
#1
2018 yılından bu yana Google reklamları hariç hiç bir kazanç gözetmeksizin sizlere yardım etmek amacıyla kurmuş olduğumuz Uni-Forum.Net forum ayarlarında bir kaç değişikliğe gitmiş bulunmaktayız. Bunları uygulamamızın sebebi forum içerisinde sürekliliği sağlamak ve içerik sayısını artırmaktır. Bu nedenle forumumuzda;

  1. Dış ve İç linkler ziyaretçilere kapatılmıştır. Üye olduktan ve yorum yaptıktan sonra konu içeriklerini görebileceksiniz.
  2. Forum üzerinde açacak olduğunuz ilk 3 konu için moderatör onayı gerekmektedir.
  3. Forumda açmanız gereken ilk konunun moderatör tarafından onaylanması için yararlı içerikli bir konu açmanız gerekmektedir. İlk konunuz çıkmış soru, ders notu ve çalışma sorusu gibi içerikler barındırabilir. İlk konunuzu bu şekilde açıldıktan sonra forum üzerinde onay gerekmezsizin konu açabilir ve çıkmış sorular bölümünendeki ek dosyalara ulaşabilirsiniz.
  4. Forum üzerinde bazı bölümlerdeki (Çıkmış Sorular, Ders Notları, Çalışma soruları veya Staj Defterleri gibi) ek dosyalara ulaşabilmek için forumumuzda onaylı en az 3 konu açmanız gerekebilmektedir. Konu onayınız çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir. Eğer açmış olduğunuz konu uyumlu değil ise konunuz onaylanmayacak ve mail adresinize bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Signature
Alıntı

[-]
Etiketler
forum , ayarları , hakkındaBenzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uni-Forum.Net Kasım Ayı İstatistikleri mr.deejay 0 8,371 12-05-2020, 02:08 PM
Son Mesaj: mr.deejay
  Uni-Forum.Net Ekim Ayı İstatistikleri mr.deejay 0 2,697 12-05-2020, 02:07 PM
Son Mesaj: mr.deejay
  Uni-Forum.Net Eylül Ayı İstatistikleri mr.deejay 0 3,011 10-16-2020, 04:52 PM
Son Mesaj: mr.deejayBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi