Discord Adresimize Katılın
Discord Adresimize Katılın
Sayfamızın Sponsoru CAPE DAVIS'e Teşekkürler

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GANO hesaplama nasıl yapılır ?
#1
İyi günler. Ben GANO ile ilgili bilgi almak istiyorum. Bazı aldığım derslerden 1. ve 2. sınıfta F ile kaldım. Bu sene 3. sınıfa geçeceğim ve çok pişmanım çünkü GANO 1,80 altında. Bütünlemelere bu hafta giriyorum ama kaldığım 7 dersten sadece 2 tanesini verebileceğimi düşünüyorum. Merak ettiğim soru ise ben 4 kredilik bu dersi 1 kez tekrar aldığım zaman bu dersi en kötü D ile geçersem GANO hesaplanırken 8 kredi üzerinden mi hesaplanacak yoksa sadece 4 kredi mi ? Üniversite GANO hesaplama sitelerinde alttan aldığımı yazamıyorum, o yüzden GANO seneye de 2 üstüne çıkmıyor.
Bul
Alıntı
#2
F aldığın ders D olur yani şöyle, dersten 1. Sınıfta kaldın. 3. Sınıfta verdiğinde harf karşılığı D ye dönüşür. Total alcağın kredi sabittir zaten. Hesaplama yaparken o dersi 2 kere yazma geçtiğin zaman o dersin harf notu değişir

Signature
Alıntı
#3
(09-09-2020, 05:17 AM)pinti demiş ki: İyi günler. Ben GANO ile ilgili bilgi almak istiyorum. Bazı aldığım derslerden 1. ve 2. sınıfta F ile kaldım. Bu sene 3. sınıfa geçeceğim ve çok pişmanım çünkü GANO 1,80 altında. Bütünlemelere bu hafta giriyorum ama kaldığım 7 dersten sadece 2 tanesini verebileceğimi düşünüyorum. Merak ettiğim soru ise ben 4 kredilik bu dersi 1 kez tekrar aldığım zaman bu dersi en kötü D ile geçersem GANO hesaplanırken 8 kredi üzerinden mi hesaplanacak yoksa sadece 4 kredi mi ? Üniversite GANO hesaplama sitelerinde alttan aldığımı yazamıyorum, o yüzden GANO seneye de 2 üstüne çıkmıyor.
Bul
Alıntı
#4
İlginiz için teşekkür ederim. O zaman benim alttan aldığım dersin kredisini 1 defa eklemem lazım.
Bul
Alıntı
#5
(09-09-2020, 01:17 PM)pinti demiş ki: İlginiz için teşekkür ederim. O zaman benim alttan aldığım dersin kredisini 1 defa eklemem lazım.

Aynen o şekilde

Signature
Alıntı

[-]
Etiketler
gano , hesaplama , nasıl , yapılır , ?Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
İngilizce hazırlıkta başarı durumumu nasıl öğrenebilirim? pokele 1 814 06-24-2021, 04:32 AM
Son Mesaj: mr.deejayBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi