Çıkmış Sorular Bölümündeki Konu İçeriklerini Görebilmek İçin Üye Olmalı Ve En Az 1 ONAYLI Konu Açmış Olmalısınız. (January 23) x

Forumda yeni konu açmak için yardım almak istiyorsanız TIKLAYINIZ (January 23) x

KONU AÇ PARA KAZAN! Uni-Forum.Net Online Kazanç Sistemi (February 18) x

Üye Olurken Sorun Yaşıyorsanız Instagram Hesabımız Üzerinden Bize Ulaşabilirsiniz (January 23) x

Bizlere Destek Olmak İçin AdBlock Eklentilerinizi Kapatabilirsiniz Smile Sitemizin Tek Gelir Kaynağı Google Reklamlarıdır. (January 23) x

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öğrenci Yardım | Üniversite hazırlık
#1
Üniversite sınavlarına hazırlanırken öğrenciler bir rehbere ihtiyaç duyar. YKS kitap önerileri, çalışma taktikleri, sınav hakkında bilgiler, hangi konulara çalışmaları gerektiği, daha önceki yıllarda çıkmış sorular gibi birçok konuda yardıma ihtiyaç duyar. Bu gibi durumlarda internetten arama yaptıklarında karşılarına gereksiz bilgilerle dolu tonla sonuç gelir. İşte Öğrenci Yardım bu zamanlarda üniversite hazırlık öğrencilerinin yardımına koşuyor.
Öğrenci Yardım internet sitesinde üniversite adayları için en iyi TYT kitap önerileri ve en iyi AYT kitap önerileri bulunmaktadır. Derece yapmış ve daha önce çözdüğü kitapları tavsiye eden öğrencilerden ve öğretmenler tarafından en çok tavsiye edilen kitapları sizler için derledik ve internet sitemizde sunduk.
Öğrenci Yardım sitesine girerek YKS Konuları, TYT Konuları ve AYT Konuları yazılarına ulaşabilirsiniz. Sınav konularını öğrenerek kendinize bir çalışma planı hazırlayabilir ve bu doğrultuda hayaliniz olan üniversite hedefinize doğru sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz.
Ben çalışma programı hazırlayamıyorum diyorsanız sizler için özel olarak hazırladığımız tyt çalışma programı ve ayt çalışma programı yazılarını okumanızı da şiddetle tavsiye ediyorum. Bu çalışma programları sayesinde rakiplerinize fark atabilirsiniz.
Öğrenci Yardım sitemizde bulabileceğiniz bir diğer özellik ise üniversite taban puanları yazılarıdır. Sizler için tüm 4 yıllık bölümler taban puanları ve 2 yıllık bölümler taban puanları yazılarını hazırladık. Tablo halinde tüm bölümlerin kontenjan sayılarını, taban puanlarını ve başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.
Çözdüğünüz denemelerde ya da sınav sorularını kontrol ederken yaptığınız netlerde kaç puan yaptığınızı hesaplamak istiyorsanız da Öğrenci Yardım yine yardımınıza yetişiyor. YKS puan hesaplama sistemimiz sayesinde en doğru sonuçları veren YKS puanınızı ve YKS sıralamanızı öğrenebilirsiniz.
Bütün bu özelliklerden yararlanmak için: https://ogrenciyardim.com/
Bul
  YORUM YAZ ALINTI YAP

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi