Discord Adresimize Katılın
Discord Adresimize Katılın
Sayfamızın Sponsoru CAPE DAVIS'e Teşekkürler

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uni-Forum.NeT // HAKKINDA
#1
Uni-Forum.Net üniversite öğrencilerinin, öğrencilik hayatında ihtiyaç duydukları içeriklerin paylaşıldığı bir internet sitesidir. Uni-Forum.net 'te üniversite hayatında lazım olan tüm bilgileri, hem bizler için hem de bizden sonraki öğrenciler için sizlerle birlikte paylaşmayı amaçlıyoruz.

Uni-Forum.net sitesine girerek, üniversite dersleriyle ilgili Ders Notları, Çalışma soruları, Çıkmış Vize, Final veya Bütünleme Sorularına ayrıca bölümlerle ilgili Staj Defterlerine ve Staj Defteri örneklerine ulaşabilirsiniz. Özellikle çıkmış vize,final ve bütünleme soruları üniversite hayatının vazgeçilmezi olup, gireceğiniz sınavlar çoğunlukla çıkmış sorular ile benzer olacaktır. Mühendislik fakültesi, teknoloji fakültesi, tıp fakültesi ve daha birçok fakültenin ders notlarına ve çıkmış sınav sorularına ulaşabileceğiniz bu harika üniversite forumuna uni-forum.net 'e sizleri de bekliyoruz.

Ayrıca öğrenciyken hem okuyup hem de ek gelir sağlamak her zaman zor olmuştur ancak bunu elinizde bulunan (PDF, Word veya Ders Sunumları gibi) veya kendiniz çıkarttığınız notları paylaşarak yapabileceğinizi söylesek ne dersiniz ? Ders notlarınız, staj defteriniz, çalışma soruları ve çıkmış vize,final ve bütünleme  soruları uni-forum.net 'te paylaşarak gelir elde edebilir veya paylaşılanlara ulaşabilirsiniz.

[Resim: attachment.php?aid=1131]

Dönem sonunda ortalamanızın kaç olduğunu hesaplamak istiyorsanız Uni-Forum.net yine yardımınıza yetişiyor. Uni-Forum.net Ortalama Hesaplama Aracı ile dönem ortalamanızı en doğru şekilde ortalamanızı öğrenebilirsiniz.

Bütün bu özelliklerden yararlanmak için: https://www.uni-forum.net


Eklenti Dosyaları Tırnak(lar)
   

Signature
Alıntı

[-]
Etiketler
hakkinda , forum , uni , net

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi