Dış ve iç linkler ziyaretçilere kapatılmıştır. Üye olduktan sonra konulara yorum atarak içeriklerini görebilirsiniz.

Çıkmış Sorular Bölümündeki Konu İçeriklerini Görebilmek İçin Üye Olmalı Ve En Az 1 ONAYLI Konu Açmış Olmalısınız.

Bizlere Destek Olmak İçin AdBlock Eklentilerinizi Kapatabilirsiniz :)

Sitemizin Tek Gelir Kaynağı Google Reklamlarıdır.

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TRABZON YOMRA KANUNİ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU
Yurdun Adı : Yomra Kanuni Erkek Öğrenci Yurdu
Konumu : Cevahir AVM'nin biraz ilerisinde Dedeman Park Otel'i var onun karşısında yolun arkasında kalmakta. (Şana köprüsünü geçmeyin köprünün ilerisindeki yurt kız yurdu.) 
Adres: Kaşüstü Mah. Devlet Karayolu Cad. No: 122 Yomra/TRABZON
Yurt Mevcudu :  ( Yurdun toplam kapasitesi )
Yurt Ücreti : 2019 yılı itibariyle 280₺
Yurt Tipi : Erkek
Yurttaki toplam Blok Sayısı : 3 Blok (A-B-C)
Odalarda Kalan Kişi Sayısı : 2-3-4 kişilik odalar mevcut. Odanın büyüklüğüne göre değişmekte.
Odaların Mimari Yapısı : WC & Banyo + Buzdolabı odada değil dairede ortak kullanımda. Çalışma masaları ile yataklar aynı odada, ek olarak birkaç katta çalışma odaları mevcut. 2 kişilik odada ikisi yatak yanında olmak üzere 4 adet priz mevcut -en azından benim odamda böyle- Bazı odaların kendine özel balkonu varken bazıları birkaç odaya ait olan ortak balkonlu odalar. Balkonsuz odalar da yok 
İnternet Hızı : Kotanızı aşmadıysanız bazı zamanlar video izleyebilecek durumda oluyor ama hatlar yoğunsa vay halinize sanki kotanızı doldurmuşsunuz gibi kullanmak zorundasınız. Bir bilgisayar mühendisi öğrencisi olarak ne acılar çektim Sad
Yurdun  İmkanları : Sportif faaliyet olarak eğilip kalkabilirsiniz(!) bir de masa tenisi masası var. Her sene talebe göre bazı kurslar da verilebiliyor ama ben hiçbirine katılmadığım için detay veremiyorum. 
Yurdun Ulaşım İmkanları : (Belediye otobüsü çok sık sefer yapmıyor bana göre ayrıca akşam 6-7 gibi seferler bitiyordu en son kullandığımda. Gece yarısına kadar dolmuşlar gidip gelmekte -otobüslerden daha sık seferleri de var- Kanuni kampüsüne 10-20dakika -ne ile seyehat ettiğinize göre- mesafede. Yomra, Arsin, Araklı dolmuşlarına binip Şana veya KYK yurdu demeniz yeterli yurda gidebilmeniz için.  
Kantin&Yemekhane: Yemekhane yemeklerinde çoğunlukla benzer yemekler çıkmakta ve ortalama güzellikte denebilir. Sürekli aynı şeyleri yemekten bıkmadığınız sürece doyabilirsiniz. He bir de kantindeki ablalara iyi davranınSmile)
Bul
Alıntı
teşekkürler bilgi için
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Bul
Alıntı
Çok iyi
Bul
Alıntı